Anna Paliga-Gontarek

Poniedziałek – piątek 07:00 – 16:30
Wydawanie obiadów- od 12.00 – 14.00
Koszt obiadu – 3 zł

Płatności za żywienie uczniów można dokonywać w postaci przelewu lub wpłaty na rachunek bankowy Zespołu Szkół nr 21 w Bydgoszczy: PKO SA 78124064521111001047995317

W świetlicy szkolnej dzieci mają do dyspozycji 3 sale i duży hol. W jednej z sal odrabiają lekcje, w pozostałych bawią się i odpoczywają.

W świetlicy uczniowie uczestniczą w różnego rodzaju zajęciach: uczą się odpoczywać, słuchać muzyki, tańczyć, grać na instrumentach, rysować, malować, lepić z gliny, czytać książki, oglądać filmy… Chodzi nam o to, aby jak najprzyjemniej spędzali wolny czas w towarzystwie rówieśników, nie nudzili się i poznawali wiele ciekawych rzeczy.
W ciągu dnia, jeżeli pogoda dopisuje, organizujemy ciekawe zabawy, preferując przede wszystkim rekreację ruchową.

Tu również odbywają się różnego rodzaju imprezy np.:
– przyjęcie dzieci z klas I do świetlicowej gromady,
– obchody urodzin Kubusia Puchatka,
– bal karnawałowy.

Przy świetlicy działają koła zainteresowań:
– koło ceramiczne
– koło plastyczne
– koło teatralne
– koło warcabowe

karta zgłoszenia dziecka do świetlicy (PDF)
regulamin świetlicy szkolnej (PDF)