Koszykówka

Pierwszy turniej najmłodszych

Na swój pierwszy turniej w karierze  wybrali się do Poznania  zawodnicy Novum SP 32 rocznik 2003. Czwartoklasiści rozegrali osiem meczy wygrywając dwa z nich, co wystarczyło do uplasowania się na 14 miejscu w gronie  16 startujących drużyn. Mimo odległego miejsca, nie wynik był najważniejszy, nasi zawodnicy wrócili bardzo zadowoleni ze stolicy Wielkopolski. Zdobyte doświadczenie będzie procentować w następnych meczach.  Niektórych zawodników udział w turnieju  utwierdził  w słuszności podejmowania trudu  trenowania koszykówki. Z pośród wszystkich zawodników wyróżniony został nasz gracz Mateusz Wołowski. W turnieju udział wzięli: Michał Chmielewicz, Juliusz Tomaszewski, Gracjan Sass, Mateusz Kolasiński, Mateusz Wołowski, Bartosz Jóźwiak, Patryk Matuszak, Filip Kajko, Mateusz Kaczorowski , Dominik Kryger oraz trener Grzegorz Skiba. Gratulujemy!

XXXVI TURNIEJU MINI-KOSZA CHŁOPCÓW „DZIEŃ DZIECKA ‘2014”

Końcowa kolejność drużyn:

1.       BASKET TEAM Opalenica

2.       TKM Włocławek

3.       MKK PYRA I Poznań

4.       BIOFARM UKS ORŁY SP 18 Poznań

5.       MKK Gniezno

6.       KS SUDETY Jelenia Góra

7.       KSK NOTEĆ Inowrocław

8.       UKKS ISKRA Osieczna

9.       MKS SOKÓŁ Międzychód

10.   UKS BASKET Szczecinek

11.   UKS NOBLIŚCI Wielichowo

12.   UKS BASKET 2010 Kruszwica

13.   MOS Stargard Szczeciński

14.   MKS NOVUM SP 32 Bydgoszcz

15.   UKS Komorów

16.   PK. MKK PYRA II Poznań

XIII Ogólnopolski Turniej o Puchar Dyrektora ZS nr 21 w Bydgoszczy  - wyniki

W dniach 1 i 2 grudnia 2012 r. koszykarze z III klasy Gimnazjum nr 8, podopieczni trenera Łukasza Ignasiaka, zajęli III miejsce w  Turnieju Koszykówki o Puchar Starosty Nowotomyskiego.

W dniach od 14 do 16 września 2012 roku odbył się Turniej Kadetów Koszykówki im. Romana Zamiary.

Zespół koszykarzy z III G uzyskał w tym turnieju II miejsce.

Najlepszym zawodnikiem w zespole był Krystian Czyżnikiewicz.

Oto skład podopiecznych trenera Lukasza Ignasiaka z klasy III G nagrodzonych w tym zawodach:

Czwarte miejsce młodzików młodszych w Koszalinie.

W miniony weekend drużyna młodzików młodszych Novum / SP 32 gościła na VIII Ogólnopolskim Turnieju Minikoszykówki o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół nr 11 w Koszalinie. Podopieczni trenera Grzegorza Skiby zajęli dobre IV miejsce. W turnieju udział wzięło 8 drużyn. W pierwszym dniu koszykarze Novum / SP 32 przegrali z MOS Stargard Szczeciński 15:34 oraz wygrali  SP 17 z Żak Koszalin 35:30. W sobotnich meczach wygrali z MKK Basket Koszalin 51:25 oraz ulegli z KS BAT Sierakowice 23:71. W ostatnim dniu turnieju Bydgoszczanie przegrali z UKS 3 KOSZ Szczecin 29:49.

Strona 1 z 5  > >>

Otwarta szkoła Szkoła Podstawowa Bydgoszcz, Gimnazjum Bydgoszcz