SZKOLNE KONKURSY MAJOWE

28 maja zostały rozstrzygnięte konkursy zorganizowane w ramach szkolnych obchodów świąt majowych (Święta Pracy, Dnia Flagi Rzeczpospolitej Polskiej, Narodowego Święta Trzeciego Maja). Organizatorami konkursów były Panie: Anna Panic-Komorowska oraz Monika Roguszczak, a także Rada Rodziców przy Zespole Szkół nr 21 w Bydgoszczy (fundator nagród).

KONKURS LITERACKI
„MYŚLĄC OJCZYZNA“

Wśród dostarczonych na konkurs prac jury postanowiło wyróżnić utwory następujących uczniów:

I miejsce – Klaudia Biegańska (5b) oraz Barbara Przybysz (4c);

II miejsce - Mikołaj Gorączko (5a) oraz Kamil Grzebalski (6d);
III miejsce – Martyna Głowacka (4c) oraz Martyna Stasiak (6d).

Wyróżnienia:

Jakub Oszywa (4b),

Kacper Mikołajczyk (4c),

Patryk Nowicki (4c),

Mateusz Stasiak (4c),

Jakub Has (6d),

Alan Nowak (6d),

Jakub Anuszkiewicz (2ag),

Radosław Weselski (2ag).

 

KONKURS FOTOGRAFICZNY

„ZAKOCHAJ SIĘ W POLSCE! UROKLIWE MIEJSCA POLSKI W OBIEKTYWIE“

Jury zdecydowało o przyznaniu nagród następującym uczniom:

I miejsce – Marta Czajczyk (2ag),

II miejsce – Natalia Biłoszewska (2ag),

III miejsce – Wojciech Kaźmierczak (4b),

wyróżnienia: Oliwia Filek (2ag) oraz Martyna Radtke (6d).

 

KONKURS PLASTYCZNY
„ŚWIĘTA MAJOWE NA PLAKACIE“

Werdykt jury jest następujący:

I miejsce – klasa 1ag

II miejsce – klasa 6c

III miejsce – klasy: 4a, 4d, 5b.

 

Zwycięzcom gratulujemy!

Dyplomy oraz nagrody rzeczowe zostaną wręczone wszystkim laureatom podczas apelu zorganizowanego z okazji Dnia Nauki – 1 czerwca br.

Zapraszamy! Zachęcamy również do zapoznania się z nagrodzonymi pracami, które zostały zaprezentowane na wystawie przygotowanej na pierwszym piętrze.

Miejski konkurs języka angielskiego Great Dictation – edycja 2017

Great_Dictation_logo

 

 

 

Szanowni Państwo,

Chcielibyśmy zaprosić uczniów klas IV szkoły podstawowej do udziału w corocznym miejskim konkursie języka angielskiego Great Dictation.

Nasz konkurs kierujemy do uczniów zdolnych, wykazujących się w szczególności umiejętnością pisania ze słuchu.  Konkurs ma formę dyktanda i obejmuje słownictwo oraz formy gramatyczne zgodne z zakresem materiału przerabianego w klasie IV.

Mamy nadzieję, ze poza elementem rywalizacji i emocjami z nią związanymi, nasz konkurs będzie stanowił znakomitą okazję dla uczniów do zademonstrowania swoich talentów.

Zwycięzcy konkursu otrzymają dyplomy oraz atrakcyjne nagrody.

Linki

W wyniku zmagań finałowych czwartoklasistów zostali wyłonieni laureaci konkursu Great Dictation, którzy ex aequo zajęli pierwsze miejsce:

Andrzej Baranowski SP nr 18,

Jakub Cybulski SP nr 66,

Marek Fabianiak SP nr 65.

Nagrody dla zwycięzców dostarczymy osobiście do szkół.

Gratulujemy !!!

Międzynarodowy Konkurs KANGUR MATEMATYCZNY 2016

KANGUR_LOGOWyniki Międzynarodowego Konkursu KANGUR MATEMATYCZNY 2017 są następujące:

 

                    Laureatem  konkursu został  uczeń:

Mikołaj Gorączko z klasy  5 a

Wyniki bardzo dobre uzyskali uczniowie:

Julia Kisicka z klasy 2 a

Julia Wiśniewska z klasy 3 d

Barbara Przybysz z klasy 4 c

Aleksandra Sulik z klasy 4 c

Oliwier Gołembiewski z klasy 6 a

Wyróżnienia otrzymali uczniowie:

Bartosz Kortas z klasy 2 d

Justyna Mikołajczak z klasy 2 b

Szymon Nowak z klasy 2 a

Natalia Wojtylak z klasy 2 b

Aleksander Matuszak z klasy 2 d

Oliwia Nowaczyk z klasy 2 c

Iga Sobiesiak z klasy 2 b

Jan Sobiś  z klasy 2 a

Oskar Musiał z klasy 2 d

Magdalena Kozakiewicz z klasy 2 d

Krzysztof Gorączko z klasy 2 d

Lena Sawińska z klasy 2 b

Dominik Tyralski z klasy 3 b

Hanna Piotrowska z klasy 3 d

Alisa Dudkina z klasy 3 b

Karolina Delbowska z klasy 3 e

Patryk Nowicki z klasy 4 c

Maja Tulińska z klasy 4 e

Martyna Głowacka z klasy 4 c

Wojciech Kaźmierczak z klasy 4 b

Jakub Jasiewicz z klasy 4 d

Julia Wakuła z klasy 4 e

Szymon Węcel z klasy 6 b

Krzysztof Wiłnicki z klasy 6 d

Miłosz Trzciński z klasy 6 b

Bartosz Preus z klasy 6 a

Julia Żarkowska z klasy 6 d.

   Gratulujemy!!!

Matematyczny Orzeł

 

W dniu  10 maja w     Szkole  Podstawowej nr 32 w Bydgoszczy odbyło się  uroczyste podsumowanie Międzyszkolnych Zawodów o  miano „Matematycznego Orła”. W konkursie uczestniczyło 105 uczniów z 36 szkół  podstawowych z Bydgoszczy i okolic.

 

 

 

 

Tytuł „Matematycznego Orła” uzyskał uczeń Szkoły Podstawowej nr 12 w Bydgoszczy Krzysztof Śledź.


SONY DSC

Pozostali laureaci konkursu:

II miejsce –     Mikołaj Gorączko ze Szkoły Podstawowej nr 32
III miejsce –  Wojciech Florek ze Szkoły Podstawowej nr 14
                        Anna Błaszczyk ze Szkoły Podstawowej nr 31
IV miejsce -   Mateusz Szurpicki ze Szkoły Podstawowej nr 14
                        Paweł Smykowski ze Szkoły Podstawowej nr 20
                        Kajetan Marer ze Szkoły Podstawowej nr 58
                        Amelia Jankowska ze Szkoły Podstawowej w Łochowie
V miejsce –    Patryk Szweda ze Szkoły Podstawowej nr 32
                         Maria Białowąs ze Szkoły Podstawowej nr 66.

Gratulujemy!

Informacja o konkursie
Regulamin Międzyszkolnych zawodów o miano „Matematycznego Orła”
Karta zgłoszenia do konkursu
Druk oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Matematyki

Laureatami  tegorocznego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki zostali:

uczeń klasy 6 a  Oliwier Gołembiewski,
uczeń klasy  6 b  Szymon Węcel.

 

Gratulujemy!!!

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy „Liga zadaniowa”

W tegorocznej edycji Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego ” Liga zadaniowa”
laureatem konkursu został Szymon Węcel z klasy VI b.

I miejsce
Oliwier Gołembiewski  z klasy VI a

II miejsce
Mikołaj Gorączko z klasy Va
Miłosz Trzciński z klasy VI b
Krzysztof Wiłnicki z klasy VI d.

Wyróżnienie 

Julia Żarkowska z klasy VI d.

Gratulujemy!

 

Międzyszkolny Konkurs Świetlicowy

Wyniki Międzyszkolnego Konkursu Świetlicowego pt. „Projekt okładki do mojej ulubionej książki”:

 I miejsce Maria Łoboda  z Zespołu Szkół nr 27 w Bydgoszczy
(opiekun: p. Hanna Derda)

 II miejsce Zofia Dolata ze Szkoły Podstawowej nr 46 w Bydgoszczy
(opiekun: p. Anna Zabłocka, p. Edyta Bielińska)

 III miejsce Wiktoria Wasilewska ze  Szkoły Podstawowej nr 46 w Bydgoszczy
(opiekun: p. Anna Zabłocka, p. Edyta Bielińska)

Dziękujemy wszystkim uczniom i ich opiekunom za udział w konkursie!